Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Aer Lingus – najlepsze tradycyjne linie z Irlandii.

Historia Aer Lingus sięga lat trzydziestych dwudziestego wieku – wtedy bowiem zostało założone skromne przedsiębiorstwo, które w ciągu kilku dekad miało zdominować rynek krajowy, a także stać się jednym z najważniejszych graczy w branży na terenie całej Europy.

Istotną rolę w dziejach Aer Lingus odegrał samolot DC-3, czyli najsłynniejszy produkt zakładów Douglasa. Dzięki wykorzystaniu tej niezwykle wytrzymałej, a zarazem niedrogiej w eksploatacji maszyny, możliwe stało się wyznaczanie dalszych tras i nawiązywanie połączeń z krajami leżącymi na innych kontynentach.

W latach sześćdziesiątych dla irlandzkiego przewoźnika rozpoczęła się era odrzutowa. Od tamtej pory przyspieszył rozwój całej branży; choć w ciągu kolejnych pięćdziesięciu lat zdarzały się hamujące go ekonomiczne kryzysy, nie przeszkodziły one linii lotniczej w objęciu siecią połączeń aż osiemdziesięciu miejscowości na całym świecie.

Bilety lotnicze Aer Lingus – w serwisie dla podróżnych Probiz.pl nawet najdalszą podróż zaplanujesz szybko, niedrogo, i co najważniejsze - łatwo i bezpiecznie. Wystarczy poświęcić mniej niż 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.